nagr

ZIMOWE TURNIEJE ROCZNIKA 2004/5

Trener Kuba Żukowski informuje o potwierdzonych turniejach w których udzial weźmie jego zespół (2004/5)

3.12.2016 0-1 do przerwy na Traugutta 29
17.12.2016 Kiełpino Cup
7-8.01.2017 Gniewino
29.01.2017 Gedania Cup
4-5.02.2017 Kaszub Cup

hala

TURNIEJ KARTUZY FUTSAL CUP 2016 dla 2007/8

w załącznikach info dot. turnieju „KARTUZY FUTSAL CUP 2016″, który odbędzie się dnia 26-27 listopada (sobota – niedziela)

Proszę o obowiązkowe zapoznanie się z regulaminem turnieju eliminacyjnego oraz harmonogramem. W załączniku znajdą Państwo harmonogram turnieju finałowego oraz regulamin (przydatne w momencie awansu Waszej drużyny do niedzielnej imprezy).

UWAGA!!!
Wszyscy zawodnicy muszą mieć przy sobie ważną legitymacje szkolną oraz kartę badań sportowca.
Możliwe weryfikacje zawodników.

Prosimy o zabranie ze sobą wydrukowanego harmonogramu.

Na miejscu będzie bufet, w którym będzie można zakupić kanapki, ciepłe posiłki…

ZAŁACZNIKI:

grupy-eliminacyjne

harmonogram-turnieju-finalowego-27-11-2016-z-informacja-o-awansie

regulamin-eliminacje-26-11-2016

regulamin-27-11-2016

hala

GEDANIA CUP turniej dla 2009r – info

Już w najbliższa niedzielę (27.11.2016) spotykamy się na turnieju
Gedania Cup dla rocznik 2009.

Poniżej kilka ważnych informacji:

– gramy na dwóch zadaszonych boiskach ze sztuczną murawą – ul. Hallera
201 Gdańsk

– dopuszczalna jest gra w korkach

– istnieje możliwość wykupienia obiadów w cenie 10zł za zestaw.
Zamówienia przyjmuje do czwartku

– dla każdej drużyny będzie udostępniona szatnia. Szatnie znajdują się w
oddzielnym budynku oddalonym 20 m od boisk

ZOBACZ HARMONOGRAM ROZGRYWEK 2009

PODZIAŁ GRUP E/F

Znamy juz podzial grup oraz terminy rozgrywek ligowych dla rocznikow 2006, 2007, 2008, 2009

E1/8 (2006)
Gedania Gdańsk
Lechia Gdańsk SA
Portowiec I Gdańsk
Marko Gol Gdańsk
Portowiec II Gdańsk
Sparta Gdańsk

E2/6 (2007)
Lechia Gdańsk SA
Jaguar III Gdańsk
Jaguar IV Gdańsk
Gedania Gdańsk
Sparta Gdańsk

F1/5 (2008)
AP Gdańsk
Conrad Gdańsk
EX I Siedlce
EX II Siedlce
Sparta Gdańsk
Polonia Gdańsk

F2/4 (2009)
Conrad Gdańsk
Sparta Gdańsk
Gedania Gdańsk
Czarni Pruszcz Gd.
GTS Pruszcz Gd.
AP Gdańsk

TERMIN ROZGRYWEK:
Terminy dla JE1 i JE2 17/18.09.2016r. 01/02.10.2016r. 15/16.10.2016r.
Terminy dla JF1 i JF2 24/25.09.2016r. 08/09.10.2016r. 22/23.10.2016r.

pilka

Treningi dla 2008-2010

Od najbliszego poniedziałku 12.09 rozpoczynają się treningi oraz nabóry dla roczników 2008-2009, 2010
Boisko przy sp 19 na ul Hoene (Orunia Grn)
Poniedzialek 17.00-18.30
Sroda 17.00-18.30
Piątek 16.30 – 18.00

serdecznie zapraszamy!

NABÓR i INFORMACJE DODATKOWE DLA NOWYCH ZAWODNIKÓW I RODZICÓW

Prowadzimy nabór uzupełniający do roczników 2004-2008
cały czas poszukujemy też chłopców urodz w latach 2009-2010

co nalezy zrobic?
1. przyjść z dzieckiem na trening do grupy w odpowiednim roczniku dziecka
2. kiedy rodzic i dziecko (a w starszych grupach Trener wyrazi zgodę) postanowią trenować w Sparcie nalezy wykonać sportowe badania lekarskie:
a – bezpłatnie przez NFZ. od lekarza pierwszego kontaktu nalezy wziąć skeirowanie na badanie ogólne moczu i morfologię oraz skerowanie do lekarza sportowego. Umawiamy sie na wizyte do przychodni sportowej (np. ul Jaskółcza) i na badania przychodzimy juz z wynikamy moczu i krwi! Proszę wziąć pod uwage iż takie badania moga potrwadz nawetó kilka godzin.
b- odpłatnie,prywatnie. Współpracujemy z doktorem Bogdanem Błońskim 501 060 118 który potrafi w wyjatkowych sytuacjach przyjąc zawodnika w ten sam dzień.
3. Rodzice nowych zawodników zobowiązani są do podpisania Deklaracji Gry Amatora (do pobrania deklaracja_gry_amatora-1)
4. W celu rejestracji nowego zawodzika w Pomorskim ZPN rodzice nowych zawodników zobowiązani są do podania trenertowi danych swojego dziecka: imię i nazwisko, datę i miejsce urodzenia, PESEL, adres zamieszkania
5. Rodzice zobowiązani są terminowego płacenia za miesięczne składki. konto bankowe podane jest na stronie Sparty.
6. dziecko powinno w miarę możliowści uczestniczyc we wszystkich treningach i obozach w celu podnoszenia swoich umiejętnosci pilkarskich.

IMG_0216

Zmiana godzin sierpniowych treningów

Zmiana godzin sierpniowych treningów:
26.08 godz 10.00 – 11.30 boisko Smoleńska
27 I KOLEJKA LIGOWA (2004/5)
29.08 godz 17.00 – 18.30 boisko Smoleńska
31.08 godz 18.00 – 19.00 boisko Smoleńska
02.09 godz 17.30 – 19.00 boisko Smoleńska
na treningi w dniach: 29, 31 i 02 zapraszamy także chłopców z roczników od Trenera Kostka (2006/7)!!

KONTAKT PODCZAS OBOZU

Kontakt z chlopcami podczas obozu:
zakwaterowanie: Internat LO przy ul. Dworcowej 25 w Białym Borze
KONTAKT (do swoich trenerów) najlepiej w godzinach 20.00-21.00
tr. Kuba 508 964 942
tr Kostek 503 097 665
tr. bramkarzy Kamil 501 550 751 (tylko w ciagu tygodnia)

wydminy

INFO DOT WYJAZDU NA OBÓZ

INFO DOT WYJAZDU:
zbiórka 12.08 godz 9.40
wyjazd z parkingku „Biedronki” ul Małomiejska (a dokłanie wg google maps Wawelska 2A) ok godz 10.00
przejazd autokarem ok 3 godzin, rozpakowanie się, obiad i trening o godz 17.00….

Przypominam, że wszyscy uczestnicy muszą dostarczyc OBOWIĄZKOWO KARTĘ OBOZOWĄ wraz z wypełniona adnotacją przez LEKARZA RODZINNEGO.
tu do pobrania: KARTA OBOZOWA

Uczestnicy obozu nie zabierają ze sobą telefonów komórkowych, psp, nintendo i innej elektorniki…Kontakt telefoniczny tylko i wylącznie na telefony trenerow/opiekunów w wyznaczonych godzinach (nr tel i godziny zostaną podane w późniejszym terminie).

O słodyczach , slodkich napojach gazowanych juz nawet nie wspominam…

Proszę przed wyjazdem porozmawiać z chłopcami o odpowiednim zachowywaniu się, odpowiednich kontaktach z mlodszymi uczestnikami obozu, itp…

pilka

INFO DLA ROCZNIKA 2004/5

informacja dla r.2004/5 o trenigach w sierpniu i meczach ligowych:
TRENINGI sierpień
8.08 godz 10.00 -11.30
9.08 godz 10.00 -11.30
10.08 godz 10.00 – 11.30
12.08 – 22.08 OBÓZ PIŁKARSKI
24.08 godz 10.00 – 11.30
26.08 godz 10.00 – 11.30
27 lub 28.08 I KOLEJKA LIGOWA
29.08 godz 10.00 – 11.30
31.08 godz 10.00 – 11.30
02.09 godz 17.30 – 19.00
MECZE LIGOWE (u siebie)
10.09 godz 11.00
24.09 godz 11.00
08.09 godz 11.00
22.10 godz 11.00
05.11 godz 11.00
19.11 godz 11.00

Designed for Free Scratch Card Games in Collaboration with Cheltenham Gold Cup